Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЯ ТУРИНКА

Шановні жителі Запорізького краю!

Ми вдячні всім тим, хто дослухався до наших прохань на Великдень. Ми вдячні за відповідальну позицію всім, хто залишився вдома. Сподіваємось на ваше розуміння ситуації в подальшому.

Після Великодніх свят традиційно наступають поминальні заходи. Уряд закликає і рекомендує з максимальною увагою дотримуватись усіх карантинних обмежень. Українські науковці очікують нові піки захворюваності орієнтовно на кінець квітня та початок травня. Щоб цього не сталось, ми маємо свідомо поводитись у післяпасхальні дні.

Церковна традиція впродовж року встановлює кілька днів особливого поминання померлих. Тобто, згадати померлих родичів і друзів можна не тільки на дев’ятий день після Пасхи. Навіть до кінця поточного року будуть ще дві такі нагоди - 6 червня та 7 листопада.

Розуміючи небезпеку та за погодженням з релігійними організаціями, ми повністю закриваємо території цвинтарів та припиняємо рух будь-якого транспорту до них, окрім поховального. Це не стосується поховання, яке має відбуватися з дотриманням протиепідемічних правил.

Заходи, які ми вживаємо, впроваджені і в інших європейських країнах в рамках боротьби з коронавірусом. Та є навіть суттєво м’якшими, аніж ті, до яких вдаються в цих країнах. Там повністю заборонена релігійна діяльність на час пандемії.

Мешканці області, закликаю вас! Прислухайтесь до очільників низки релігійних об’єднань та організацій. Післяпасхальні поминальні служби будуть перенесені на найближчу нагоду.

Якщо ми всі разом і надалі будемо дотримуватись карантинних обмежень, це приблизить наш вихід з карантину.

ВІДЕО ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЯ ТУРИНКА 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International