Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2021   »
Пн 29162330
Вт 310172431
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

За використання незареєстрованої потужності суб’єкт господарювання сплатить штраф майже 95,0 тис.грн.

Оператор ринку, який здійснює виробництво та/або обіг харчових продуктів, зобов’язаний не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи, подати територіальному органу Держпродспоживслужби за місцем знаходження потужностей заяву для її реєстрації.

Державній реєстрації підлягають потужності, на які не вимагається законодавством отримання експлуатаційного дозволу.
Реєстрація здійснюється Держпродспоживслужбою шляхом внесення відповідної інформації до Державного реєстру потужностей операторів ринку. Потужностям у реєстрі присвоюється особистий реєстраційний номер.

Реєстрація проводиться на безоплатній основі. Рішення про державну реєстрацію потужності або про відмову у такій реєстрації приймається протягом 10 календарних днів після отримання відповідної заяви оператора ринку.

Станом на 01.01.2020 року у Державному реєстрі зареєстровано понад 14,3 тис. потужностей операторів ринку Запорізької області.

Оператори ринку, за виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності, на підставі статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017 року № 2042-VIII, несуть відповідальність у вигляді накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат ( у 2020 році сума штрафу складає 94460,0 грн. - для юридичних осіб і 419530,0 грн. – для фізичних осіб - підприємців).

Перевірити чи зареєстрована потужність у Реєстрі можна на сайті Держпродспоживслужби: http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Reestri/38/.

Довідково:
Оператор ринку харчових продуктів - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів. Оператором ринку також вважається агропродовольчий ринок.

Заява для проведення державної реєстрації надається оператором потужності на адресу Приморського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, яке знаходиться за адресою: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, Мелітопольське шосе, 13, тел. (06137) 7-23-22) в паперовому вигляді, виключно згідно визначеної форми, та повинна містити вичерпну інформацію щодо потужності.

Зразок заяви додається. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International