Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2021   »
Пн 29162330
Вт 310172431
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

До уваги підприємств

Приморська районна державна адміністрація оголошує конкурс із визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Приморського району (внутрішньорайонні маршрути).

Вищезазначений конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Об’єктом конкурсу є виконання функцій робочого органу з питань належного організаційного забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Приморського району (внутрішньорайонні маршрути).

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 3 грудня 2008 року № 1081.

До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Умови визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Приморського району затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 грудня 2013 року № 489 та опубліковані в газеті «Приморська степ», а також розміщені на веб-сайті райдержадміністрації http://primrda.gov.ua/ в розділі «Нормативно-правова база», далі «Розпорядження голови райдержадміністрації», далі розпорядження в хронологічному порядку. Копії документів, необхідних для участі в конкурсі, підписуються уповноваженою особою та засвідчуються печаткою підприємства (організації).

Прийом документів на конкурс та отримання інформації, видача бланків заяв на участь в конкурсі проводиться за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 110, каб. 25, телефон для довідок 7-41-22 (режим роботи – 8 год. 00 хв. – 17 год. 00 хв. по понеділках-четвергах, 8 год. 00 хв. – 15 год. 45 хв. – по п’ятницях).

Термін подання документів по 17.01.2020 року включно.

Конкурс буде проводитися 20.01.2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова ,110, мала Зала засідань районної ради. 

Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу

Умови визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Приморського району

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International