Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

Про проведення акції в рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

Міністерство соціальної політики інформує, що у період з 25 листопада до 10 грудня відбуватиметься щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

У ці дати Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй щороку проводить кампанію з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності, обговорення і розв’язання проблем насильства в усьому світі. Кампанія закликає уряди всіх країн, громадські, неурядові, жіночі організації, чоловіків, молодь, приватний сектор, ЗМІ та всю систему організацій ООН об’єднатися заради запобігання та ліквідації всіх форм насильства щодо жінок та дівчат в усьому світі.

У 2017 році українські міста за ініціативою Міністерства соціальної політики та агенцій ООН долучилися до Всесвітньої акції. В обласних та міських адміністраціях було підсвічено визначні будівлі міста у помаранчевий колір та провели низку прес-конференцій у рамках заходу. Помаранчевий колір – є, офіційним кольором кампанії та символізує світле майбутнє, вільне від насильства щодо жінок та дівчат.

Цього року ціллю глобальної кампанії 2018 року для України є привернення уваги до проблеми, спонукати її обговорення та поширювати знання про те, що може зробити кожна людина й організація для припинення насильства стосовно до жінок. Як і в попередні роки, помаранчевий колір буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та архітектурні пам’ятки, прикрашені або освітлені помаранчевим, привертатимуть увагу світової спільноти до цієї ініціативи.

Міністерство соціальної політики звертається до зацікавлених органів з проханням долучитися до Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» та продемонструвати активну позицію небайдужих у боротьбі із проблемою насильства над жінками України. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International