Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

Порядок надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції

Постановою Кабінету міністрів України від 12.07.2017 року № 497 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Отримати послуги з психологічної реабілітації можуть інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни.

Для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах АТО у період її проведення.

Орган соціального захисту населення протягом одного робочого дня з часу надходження заяви реєструє таку заяву та приймає рішення щодо укладання договору про надання послуг із психологічної реабілітації із суб’єктом надання послуг, якого обрав учасник АТО.

У разі отримання від суб’єкта надання послуг, обраного учасником АТО, відмови у наданні послуг із психологічної реабілітації орган соціального захисту населення інформує про це учасника АТО та пропонує йому обрати іншого суб’єкта надання послуг.

Орган соціального захисту населення, суб’єкт надання послуг та учасник АТО укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником органу соціального захисту населення та учасником АТО і скріплені печаткою (за наявності) такого органу, передають учаснику АТО для подальшої передачі суб’єкту надання послуг.

Після прибуття учасника АТО до відповідного суб’єкта надання послуг керівник такого суб’єкта підписує та скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, після чого надсилає один примірник поштовим відправленням до органу соціального захисту населення, другий – передає учаснику АТО, третій – залишає на зберіганні у себе.

Оплата послуг із психологічної реабілітації учасників АТО проводиться шляхом відшкодування вартості таких послуг суб’єктам надання послуг відповідно до укладеного договору на підставі актів надання послуг із психологічної реабілітації.

Тривалість курсу не перевищує 18 діб у стаціонарних умовах.

Послуги із психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбір методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну корекцію та проектування майбутнього; профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Приморської райдержадміністрації за адресою: м.Приморськ вул. Центральна, 26, 2-й поверх, кабінет № 11 або за телефоном 7-34-38.

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057, управлінням соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації прийнято рішення про включення до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності:

1. ДП Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» (вул.Гагаріна, 1-а, смт.Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780, тел./факс: (0484) 94-76-67, 94-79-88).

2. Медичний центр «Нові Санжари» Національної Гвардії України (провул.Курортний, 44 смт. Нові Санжари Полтавської області, 39300).

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International