Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 20,000 га, за межами населених пунктів на території с. Банівка, Приморського району, Запорізької області з метою розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій»

Приморська районна адміністрація запрошує представників громадськості до участі в громадських обговорень щодо розгляду проекту: «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 20,000 га, яка знаходиться на території Банівської сільської ради Приморського району, Запорізької області (за межами населеного пункту) метою розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ, організацій».

1. Мета, склад та зміст детального плану території

Метою розроблення детального плану території є визначення планувальної структури та параметрів забудови території, функціонального призначення (із зміною цільового призначення) земельних ділянок, виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів містобудівного використання, визначення містобудівних умов та обмежень забудови ділянок 1 черги освоєння щодо розміщення сонячної фотоелектричної електростанціїза межами населеного пункту.

Територія, що планується до забудови детальним планом, яка знаходиться на території Банівської сільської ради Приморського району, Запорізької області (за межами населеного пункту) на північ від с. Банівка.

Будівництво сонячної електростанції здійснюється з метою реалізації у регіонах завдань, визначених «Енергетичною стратегією України до 2030 року».

До складу проекту детального платну території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.

Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території; природні, існуючі соціально-економічні, містобудівні та природні умови, характеристики рельєфу ділянки; оцінку існуючої ситуації; характеристику інженерного обладнання та планувальні обмеження, пропозиції щодо планування та забудови території, розподіл території за функціональним використанням, характеристику забудови, що планується; пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, передбачених для перспективної містобудівної діяльності; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; розміщення інженерних мереж, споруд, інженерної підготовки та інженерного захисту території, комплексного благоустрою,заходи цивільного захисту, техніко-економічні показники; проект містобудівних умов і обмежень забудови ділянки сонячної електростанції, перелік вихідних даних.

До графічних матеріалів входять: Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району; План існуючого стану використання території; Проектний план зі схемою проектних планувальних обмежень; Схема інженерних мереж, споруд; Креслення поперечних профілів проїздів; Схема інженерної підготовки території.

2. Основні техніко-економічні показники, що відображають зміст детального плану території:

Земельна ділянка для відведення під розміщення сонячної електростанції орієнтовною площею 20,000 га, яка з знаходиться на території Банівської сільської ради Приморського району, Запорізької області (за межами населеного пункту).

Сонячна електростанція має таке обладнання (узагальнено):
--орієнтовно 6інверторнихстанцій, потужністю 1000-1600кВт,
-- 1 адміністративно-побутова будівля площею 30 м2.

Роботу комплексу забезпечуватимуть 4 робітника.

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Проект детального плану території розроблений на підставі розпорядження райдержадміністрації від 24.09.2018 року №762 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки».

Замовник розроблення детального плану території Приморська райдержадміністрація.

Розробник детального плану території – Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоспектр -7».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

З проектом детального плану території можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

За вказаною адресою та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

5. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Приморської райдержадміністрації Губарь Оксана Іванівна.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International