Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Обговорення проектів регуляторних актів (розпоряджень)

Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування ...

ПРОЄКТ

Про затвердження Умов
проведення конкурсу з визначення
пасажирських автомобільних
перевізників з перевезення пасажирів
автомобільним транспортом на
приміських автобусних маршрутах
загального користування, що
не виходять за межі території
Приморського району
Запорізької області

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами),

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області (додаються).

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту відділу з питань управління персоналом, юридичного супроводу, організаційної та інформаційної діяльності апарату Приморської районної державної адміністрації Запорізької області забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

3. Сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики Приморської районної державної адміністрації Запорізької області забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

4. Це розпорядження набуває чинності з дня його опублікування у друкованих засобах масової інформації.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики Приморської районної державної адміністрації Запорізької області, контроль – на заступника голови Приморської районної державної адміністрації Запорізької області.

 

Голова Артем ПОПОВ

 

    ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Приморської районної
державної адміністрації
Запорізької області
______________ № _________

 

УМОВИ
проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області

1. Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області (далі – Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (із змінами), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.

2. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області (далі – Конкурс), виступає Приморська районна державна адміністрація (далі – Організатор).
Організатор виконує функції робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов Конкурсу, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

4. Метою проведення Конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

5. Ці Умови поширюються на Організатора, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області, та перевізників -претендентів. Виконання цих умов є обов’язковим.

6. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення Конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення Конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з організації та проведення у Приморському районі конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області, (далі – конкурсний комітет). Персональний склад конкурсного комітету затверджується розпорядженням голови Приморської районної державної адміністрації.

7. Оголошення про проведення Конкурсу не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оприлюднюється через друковані засоби масової інформації та розміщується на офіційному веб-сайті Приморської районної державної адміністрації.

8. Об’єктом Конкурсу є маршрут або кілька маршрутів приміського автобусного сполучення загального користування, які входять до визначеного Організатором Переліку об’єктів конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області, згідно з додатком.

9. На Конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами. Розроблення паспортів автобусних маршрутів здійснюється за рахунок перевізників-претендентів.

10. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (із змінами), на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Класс автобусів на приміських маршрутах – А, В, І, ІІ, ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником - претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3) на кожному об’єкті Конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків – з 01 січня 2020 року.
Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно –рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

11. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

12. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

13. Для участі у Конкурсі перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

14. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками - претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

15. У разі відсутності перевізників - претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів - зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.
У разі відсутності у перевізників – претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п’яти років.

16. Організатор укладає з переможцем Конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін від 3 до 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

17. До участі в Конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

 

 

Завідувач сектору житлово – комунального
господарства, містобудування, архітектури,
інфраструктури та енергетики
райдержадміністрації-головний
архітектор району
Оксана ГУБАРЬ

Перелік об'єктів конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Приморського району Запорізької області  

Аналіз регуляторного впливу 

Зв'яжіться з нами

Якщо ви маєте зауваження або пропозиції до цього проекту

Ваше ім'я *

Ваша адреса та контактні телефони *

Ваше повідомлення *


Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International