Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

ДИРЕКТОР «МЕДІА ГРУПИ УКРАЇНА» ЄВГЕНІЙ БОНДАРЕНКО У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ «УКРАЇНА 30. КУЛЬТУРА. МЕДІА. ТУРИЗМ» РОЗПОВІВ ПРО ПЛАН ДІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ДОСТУПНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Директор «Медіа Групи Україна» Євгеній Бондаренко у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» розповів про план дій щодо забезпечення максимальної доступності українських телеканалів для населення.

«Рік тому Президент зібрав керівників усіх медіагруп і ми розробили й узгодили план дій щодо забезпечення максимальної доступності українських телеканалів, в тому числі в зоні розмежування. Був запропонований план. Перше: всі медіагрупи створять по каналу, який буде транслюватися на незакодованих супутниках», - зазначив Бондаренко.

Також він підкреслив, що усі групи до кінця березня 2020 року виконали цю частину плану.

«Друга історія, яку ми пропонували спільно з групою «1 + 1», яка є оператором супутника «Віасат», - бюджетна програма з надання тим, хто зацікавлений у контенті українських каналів, set-toр боксів, за допомогою яких можна споживати цей контент», - розповів Бондаренко.

Третім кроком стала зміна збільшення покриття мережі Т2 у зоні за рахунок змінення модуляції.

«Тобто перший пункт медіагрупи повністю виконали, по другому ми досі відкриті до діалогу з розробки програми з надання set-toр боксів для населення, яке хоче вживати контент супутникових операторів. З точки зору модуляції зараз присутні кабель, супутник, інтернет, ott-платформи та Т2. Якщо проблеми з покриттям Т2 будуть вирішені в зоні розмежування найближчим часом, то в принципі всі технології будуть доступні», - підсумував Бондаренко.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International