Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2021   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Приморський районний військовий комісаріат пропонує військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:
 громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
 а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).

Основні вимоги під час відбору.
На військову службу за контрактом приймають якщо: За станом здоров’я кандидат на військову службу придатний за медичними показниками та показниками профвідбору. У претендента на проходження військової служби відмінна фізична підготовленість та психологічна стійкість. Є загальноосвітній рівень. Присутня мотивація до військової служби. Сформований рівень ідейних цінностей, моральних та професійних якостей. Немає судимостей за скоєння тяжких злочинів.

Терміни військової служби за контрактом.
Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, терміни військової служби наступні:
– військовослужбовці, прийняті на посади рядового складу – строк на 3 роки;
– військовослужбовці, прийняті на посади сержантського і старшинського складу – строк від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;
– особи, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію – строком на 6 місяців.

Особливості контрактної військової служби для жінок.
Вік: від 18 до 40 років (граничний вік призову для жінок збільшується до 50 років на час особливого періоду).

Посади та спеціальності: Жінки-військовослужбовці призначаються на такі основні посади: зв’язку—”телефоніст”, “телеграфіст” та інші; тилу—”кухар”, “кравець” та інші; медичні—”фельдшер”, “медична сестра” та інші; штабу—”діловод”, “відповідальний виконавець”, “бухгалтер” тощо.

За додатковою інформацією, та з питань оформлення на військову службу за контрактом звертатись до Приморського районного військового комісаріату за адресою: М. Приморськ, вул. Калинова, буд. 98.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International