Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2021   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Без перерви на літній відпочинок

Курортний сезон набирає обертів, і керівництво райдержадміністрації вкотре наголошує: підтримка правопорядку – одне з найважливіших завдань місцевої влади. В ході наради при голові РДА за участі представників правоохоронних органів, начальник районного відділу Національної поліції Роман Попов зазначив: встановлені місяцем раніше відеокамери зовнішнього спостереження істотно полегшують роботу правоохоронців. Поки що їх 11, але технічно до єдиного сервера можливо під'єднати ще 29 одиниць. Оперативне чергування правоохоронці мають вести не тільки на культурно-розважальних та офіційних заходах, а й під час спортивних змагань, де відтепер будуть присутні чергові співробітники відділу. Спокій узбережжя (вул. Курортна) – під пильним наглядом спеціалізованої охорони, яка оперативно реагуватиме на можливі порушення громадського правопорядку. Місто ж патрулюють два наряди поліції, які додатково посилюють на час свят.

На зустрічі зайшла мова про легалізацію діяльності місцевих таксистів. За даними правоохоронців, в Приморську не більше трьох приватних перевізників в разі потреби можуть надати вам квитанцію, що підтверджує вашу подорож на машині з "шашечками". Решта працюють на себе, не переймаючись необхідністю сплати податків. Незабаром такими водіями зацікавиться фіскальна служба, примусивши їх привести діяльність в законне поле.

На жаль, не так просто припинити винищення стерні методом спалювання. Порушники відбудуться штрафами: за статтею 77-1 КУпАП за самовільне спалювання рослинності або її залишків передбачено стягнення від 5100 до 8500 грн. Кримінальна відповідальність настає пізно - у разі людських жертв або інших тяжких наслідків. Отже, залишається покластися на суспільну свідомість і здоровий глузд. Крім полів і лісосмуг, займання трапляються в населених пунктах, за перше півріччя 2017 року зареєстровано 92 подібні випадки. Щоб попередити негативні наслідки пожеж, в найближчий час РДА спільно з районним сектором ДСНС планує перевірити, чи готові органи місцевого самоврядування в разі потреби організувати комплекс первинних заходів з гасіння вогню (мінімально – підвезення води автоцистерною).

Вирішення питання щодо легалізації виходу в море суден промислового флоту все ще триває. Його представники після зустрічі з головою РДА на офіційному рівні так і не повідомили уповноваженим органам, чи обладнали вони пункти базування човнів. Судячи з усього - ні, оскільки місцеві прикордонники за останні два тижні притягли до відповідальності не менше трьох десятків осіб, при цьому вилучивши десять плавзасобів. Ситуацію дещо ускладнює неспокійна обстановка в азовській акваторії: за офіційним повідомленням розвідки штабу АТО, з 20 травня російський військово-морський флот почав навчання в Азовському морі, ультимативно “закривши” 2000 кв.км акваторії для українських рибалок. Таким чином, виходи в море мешканцям району вкрай бажано мінімізувати. А якщо і здійснювати їх, то за правилами, з офіційних точок базування на узбережжі, попередньо повідомивши про це відділ прикордонної служби.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International