Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2021   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Від ідеї до реалізації – не один крок

Сьогодні в малому залі районної ради під головуванням С.А. Бєлічева відбулася чергова щотижнева нарада з керівниками органів місцевого самоврядування та районних служб. Присутні розглянули стан реєстрації електронних версій угод, заключених КП “Приморський ЦПМСД” з населенням району та територіальних громад. Наразі триває облаштування трьох комп’ютеризованих робочих місць, обладнання яких придбано за кошти Приморської міської ОТГ. Коларівська та Зеленівська сільські ради самотужки проводять обслуговування своїх жителів, В’ячеславська сільрада вирішила питання підключення до мережі Інтернет. На черзі – під’єднання до всесвітньої мережі Орлівки та Єлизаветівки. У Єлисеївці не відстають від колег, проводячи реєстрацію наявною у сільській раді ПК-технікою.

У районі анонсовано захід “Врожай-2018”. Перше засідання місцевої робочої групи, яке визначить напрямки її діяльності на найближчі місяці та затвердить графік виїзду по сільським радам району, відбудеться о вівторок, 22 травня. Водночас відділ агропромислового розвитку РДА зазначає, що реальний стан посівів можна буде проаналізувати лише на початку червня. Стабільних опадів приморські аграрії ще не дочекалися, втім це не завадило району зайняти друге загальнообласне місце по раннім зерновим культурам.

Невитребувані земельні ділянки, які до кінця поточного року райдержадміністрація планує передати в користування чи оренду, вже знаходять своїх нових господарів. На деякі площі є навіть кілька претендентів. В такому разі РДА спиратиметься на рекомендації сільських рад: перевагу нададуть тому сільгоспвиробнику, який найбільше підтримує розвиток території.

Питання наявності питної води в сільській місцевості в 2018 році постало гостріше: її рівень в колодязях приватного сектора може впасти. Щоб забезпечити населення прісною водою, районне керівництво розраховує віднайти гроші в рамках відповідної обласної програми. Перша черга будівництва водопроводу: Приморськ - Борисівка - Новопавлівка. Друга гілка водогону: Болгарка - Юр'ївка - Зеленівка - Нельгівка - Радолівка.

Цього року українців чекають нововведення в розрахунку субсидій за комунальні послуги. До сих пір вони призначалися раз на рік. Тепер - двічі, в травні і жовтні. Переоформити субсидію змушені будуть ті, хто є орендарем житла; внутрішньо переміщені особи; сім'ї, яким субсидія призначена не на всіх зареєстрованих членів сім'ї; сім'ї, де є непрацюючі люди працездатного віку, у яких відсутній дохід або його розмір менше мінімальної зарплати; сім'ї, в яких відбулися зміни в кількісному складі протягом року; сім'ї, що мають більш ніж двомісячну заборгованість по житлово-комунальним послугам на травень 2018 року. Згідно змін в програмі призначення субсидій, нині на них не зможуть розраховувати громадяни, які мають квартири площею понад 120 кв.м., приватні будинки - понад 200 кв.м. і нові автомобілі (до 5 років). З 1 травня поточного року норма на газове опалення складе 4,5 куб.м. / 1 кв.м площі, електроопалення - 30 кВт / год на 1 кв.м. Людям працездатного віку, які бажають оформити субсидію, і які не зареєстровані як безробітні, органи соцзахисту будуть розраховувати дохід на рівні трьох прожиткових мінімумів, тобто 5286 грн. Дійсно безробітним громадянам Мінсоцполітики пропонує стати на облік в центри зайнятості. Також нагадуємо, що уповноваженим інспекторам соцслужб дозволено проводити перевірки домогосподарств – скільки громадян в них проживає, скільки офіційно зареєстровано, хто яким майном володіє.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International