Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2021   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Аграрії району сподіваються на дощову погоду

Чергова планова нарада розпочалася з обговорення стану посівів зернових та інших сільгоспкультур, які саме зараз потребують вологи у грунті. За прогнозами Гідрометцентру у найближчі дві доби на території району очікуються опади, які повинні підкріпити сподівання аграріїв на стабільний врожай. Інформацією щодо площ культур і їх відсоткового співвідношення у загальній картині посівної кампанії-2018 поділилася заступник начальника відділу АПР РДА Наталя Хіцай. Тим часом, користуючись своїм законним правом на отримання земельної частки (паю), до районної адміністрації звернулися жителі сіл Орлівка і Преслав. В найближчий час вони отримають розпорядження голови РДА, на підставі яких розпочнуть процедуру оформлення сіножатей, що входили до складу колишніх колективних сільськогосподарських підприємств.

Перед робітниками Приморського РЕМ все ще не розрахувалися – на початок травня борг по заробітній платі сягає вже 2,3 млн. гривень. Використавши всі наявні важелі впливу, керівництво районної адміністрації має намір зібрати спеціальну робочу групу для повторного розгляду можливих шляхів подолання кризової ситуації. До участі у ній запросять представників фіскальної служби, управління Держпраці в області, Пенсійного фонду, виконавчої служби, Національної поліції та СБУ.

Крім згаданих вище питань, на порядок денний було винесено стан впровадження медичної реформи в первинній ланці медичного обслуговування, підготовка до чергового засідання робочої групи з питань соціального партнерства з ТОВ “Приморська ВЕС” (яке відбудеться 11 травня), перспективу створення безпекових центрів, діяльність районного центру зайнятості і Пенсійного фонду за перший квартал цього року.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International