Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2021   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Інформація до відома з регуляторної політики

__________________________________________________________________________________

Інформація про здійснення Приморською районною державною адміністрацією Запорізької області державної регуляторної політики у 2020 році 

Звіт Про базове відстеження результативності регуляторного акта – розпорядження голови Приморської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Приморського району Запорізької області»

Інформація про здійснення Приморською районною державної адміністрацією державної регуляторної політики у 2018 році 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту 

Інформація про здійснення Приморською районною державної адміністрацією державної регуляторної політики у 2017

Реалізація державної регуляторної політики Приморською райдержадміністрацією у 2017 році здійснювалася у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» (далі – Закон) та розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.04.2015 № 109 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Приморському районі Запорізької області».

Відповідно до вимог статті 7 Закону головою Приморської райдержадміністрації 12.12.2016 затверджено План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

З метою ознайомлення фізичних та юридичних осіб щодо проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, які планується розробляти та впроваджувати райдержадміністрацією у 2017 році, 12.12.2016 року зазначений План розміщено на веб-порталі райдержадміністрації (www.primrda.gov.ua).

Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік затверджено районними та сільськими радами району і оприлюднені у місцевих засобах масової інформації згідно чинного законодавства. У разі необхідності розробки та прийняття регуляторних актів, що не передбачені затвердженими планами, вносилися зміни, доповнення до відповідних планів, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приморської райдержадміністрації на 2018 рік затверджений головою райдержадміністрації 12.12.2017 року та оприлюднений згідно чинного законодавства на веб-порталі райдержадміністрації 14.12.2017 року (www.primrda.gov.ua).

Сільськими радами району затверджені Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації або розміщені на веб-порталах відповідного регуляторного органу згідно чинного законодавства.

В березні 2017 року на засіданні районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва розглянуто питання про здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності за 2016 рік.

Інформація щодо здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності надсилається до відділу представництва у Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.03.2015 № 78 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Запорізькій області» протягом звітного періоду здійснювався моніторинг реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності міськими, сільськими, та районною радами.

Скарг від суб’єктів підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб щодо обмеження або регулювання їх господарської діяльності не надходило.

Протягом 2017 року:
- змін, щодо перегляду власних регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», не відбувалось;
- внесення змін/ доповнень до Плану – графіку з відстеження результативності регуляторних актів не здійснювалось;
- регуляторні акти не приймалися.

 

Звіт про повторне відстеження регуляторного акту
_________________________________________________________________________________________________

План з підготовки регуляторних актів Новоолексіївської сільської ради Приморського раойну на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта 
План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (зі змінами)
_________________________________________________________________________________________________

Реалізація райдержадміністрацією державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності в 2013 році  _________________________________________________________________________________________________

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту 
_________________________________________________________________________________________________

План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

План - графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів Приморської райдержавдміністрації на 2014 рік 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International