Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Гордість Приморського району

Тиховод Євген Васильович

Тиховод Євген Васильович народився 2 грудня 1937 року в місті Бердянськ в родині робітника.

Після закінчення середньої школи працював на одному з заводів слюсарем, потім переїжджає в м. Запоріжжя, влаштовується на завод «Іскра», обіймаючи посаду заступника начальника цеху. Комуністи обирають його секретарем партійної організації цієї виробничої ділянки.

Закінчив Запорізький машинобудівний інститут, Вищу партійну школу при ЦК Компартії України.

У листопаді 1968 року обирається секретарем Приморського райкому партії, у серпні 1973 року - другим, а в лютому 1974 року - першим. На цьому високому посту розкривається його талант вмілого організатора. Зі своєю командою він успішно продовжив ту спадкоємність, фундамент якої заклав П.І.Москальков зі своїми однодумцями.

За 17 років роботи Євгена Васильовича «першим», район отримав солідний розвиток, економіка зміцнилася, піднявся життєвий рівень населення.

Особлива увага приділялася розвитку сільського господарства. За його ініціативою була впроваджена безвідвальна обробка ґрунту, розроблені науково-обгрунтовані сівозміни, проводилася розчистка річок, активно впроваджувалося мале зрошення на площі понад 10 тисяч гектарів, організовано змагання «Кожному полю - Знак якості».

Врожайність зернових досягла 41,7 центнера з гектара, а вал зерна склав 183630 тонн, 80 % від усього обсягу проданого державі приморського зерна були сильними і цінними сортами.

З 1978 року в районі в порядку експерименту було створено міжгосподарський збирально-транспортний загін, який потім виправдав ефективність своєї роботи.

За досвідом до приморців приїжджали з багатьох регіонів не тільки України, але і з інших союзних республік колишнього Радянського Союзу. Район був визнаний територією високої культури землеробства, який тричі нагороджувався перехідним Червоним Прапором ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ЦК ВЛКСМ.

Повсякденна увага приділялася розвитку соціальної сфери - медицині, народній освіті. Напередодні Олімпіади-80 райцентр прикрасився стадіоном «Олімпієць» на 5 тисяч місць.

В середині 80-х в Приморську був створений перший в Запорізькій області спортивний міжгосподарський клуб, введені в експлуатацію районний Будинок культури, дитяча спортивна школа, щорічно до 30 сімей в районному центрі безкоштовно отримували нові квартири.

Євген Васильович обирався делегатом XXVI з'їзду КПРС, XXV і XXVI з'їздів Компартії України. Нагороджений орденом Жовтневої революції, «Знак Пошани», трьома медалями.

У 1990 році переїздить у місто Запоріжжя, де працює заступником Генерального директора «Мотор-Січ».

З 1997 року і до виходу на пенсію - помічник-консультант народного депутата України. Член Приморської Ради старійшин.

Для нього не байдужа подальша доля району. Своїми діловими порадами, рекомендаціями допомагає відроджувати колишню славу приморців.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International