Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошені конкурси

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу призначення, надання пільг і компенсацій управління соціального захисту населення Приморської райдержадміністрації Запорізької області

«01 серпня 2015 року у газеті «Приморський степ» опубліковано оголошення управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу призначення, надання пільг і компенсацій управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. Документи на участь у конкурсі приймаються до 30.08.2015 року включно.

Вимоги до учасників конкурсу:
Громадянство України, вища освіта ( облік і аудит, економіка, фінанси, соціальна робота, право), за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років, досконале володіння навичками роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Леніна,26, відділ з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 9).

Перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу призначення, надання пільг і компенсацій управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області.

Це оголошення переміщено до архіву

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International