Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошені конкурси

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області

07 лютого 2015 року у газеті «Приморський степ» опубліковано оголошення управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. Документи на участь у конкурсі приймаються до 06.03.2015 року включно.

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше як п’ять років, досвід роботи на керівних посадах не менше як три роки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Леніна,26, відділ з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 9).

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації та за телефоном 7-26-44.

Відповідно до Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012, зі змінами, стосовно переможця конкурсу буде проводитися спеціальна перевірка наданих ним відомостей.».

Перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області.  

Це оголошення переміщено до архіву

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International