Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2021   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Оголошені конкурси

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області

02 серпня 2014 року у газеті «Приморський степ» опубліковано оголошення управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. Документи на участь у конкурсі приймаються до 31.08.2014 року включно.

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, вища освіта (облік і аудит, економіка, фінанси), за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років. Досконале володіння навичками роботи на комп’ютері та в програмних засобах Word, Excel.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Леніна,26, відділ з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 9).

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації та за телефоном 7-26-44.

Відповідно до Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012, зі змінами, стосовно переможця конкурсу буде проводитися спеціальна перевірка наданих ним відомостей.».

Перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. 

Це оголошення переміщено до архіву

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International