Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Оголошені конкурси

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області

25 грудня 2015 року у газеті «Приморський степ» опубліковано оголошення управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. Документи на участь у конкурсі приймаються до 24.01.2016 року включно.

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста I або II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 2 років, володіння навичками роботи на комп’ютері. Володіння державною мовою, навички роботи з основними програмами роботи на комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Леніна,26, відділ з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 9).

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації та за телефоном 7-26-44.

Перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень провідного спеціаліста-юрисконсульта відділу з питань кадрової, правової роботи та контролю управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області. 

 

Це оголошення переміщено до архіву

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International