Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

Про забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Відповідно до Постанови КМУ від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу можуть пройти реабілітацію у реабілітаційних установах або у закладах охорони здоров’я будь-якої власності. Перелік реабілітаційних установ, центрів, закладів охорони здоров’я оприлюднений на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Перелік реабілітаційних заходів призначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації індивідуально залежно від потреб дитини та включає :

консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог дитячий, логопед, лікар-психолог, лікар-педіатр, педагог соціальний, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини або лікар-фізіотерапевт, або лікар з лікувальної фізкультури, або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, фізичний терапевт та інші);

реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж загальний, механотерапію за потребою (локомоторну терапію, мотомедтерапію), апаратну фізіотерапію (теплолікування, вібротерапію), метод динамічної пропріоцептивної корекції із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою “Гравістат”, логопедичну корекцію, психологічну корекцію, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.
Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків.

Для проходження реабілітації дитиною з інвалідністю у реабілітаційній установі одному з батьків необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Приморської РДА з завою та копіями документів:
- паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження дитини;
- індивідуальної програми реабілітації;
- виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Приморської РДА за адресою: м. Приморськ вул. Центральна, 26, контактний телефон 73438 (Драндарова Валентина Федорівна).

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International