Офіційний веб-сайт

календар

«   Березень 2019   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

До уваги зацікавлених осіб!

Приморська районна державна адміністрація повідомляє, що за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації планується проведення спільного заходу «Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок» з Виконавчим комітетом Запорізької міської ради та Запорізькою обласною туристичною асоціацією.

12 травня 2018 року з 11-00 по 16-00 на каскаді «Райдуга» міста Запоріжжя відбудеться Запорізький туристичний фестиваль – ярмарок, на якому буде презентовано туристичний продукт Запорізької області.

Мета фестивалю – просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізації маркетингової та інвестиційної політики.

До участі у фестивалі запрошуються туроператори та турагенти, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками надаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів та багато іншого. А для представників ЗМІ 13 травня буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, закладів харчування, розважальних об’єктів та об’єктів інфраструктури.

Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56.

фестиваль-ярмарок.doc

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International