Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Оголошення

До уваги перевізників!

Приморська районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування «Приморськ (АС) – Новопавлівка, ч/з Борисівку, Лозанівку», «Приморськ (АС) – Преслав, ч/з Комишуватку»,, що не виходять за межі Приморського району в звичайному режимі руху.

Об’єкти конкурсу - маршрути загального користування «Приморськ (АС) – Новопавлівка, ч/з Борисівку, Лозанівку», «Приморськ (АС) – Преслав, ч/з Комишуватку», у звичайному режимі руху.

Основні характеристики кожного об’єкта конкурсу:

№ об’єкта

Назва маршруту

Номер рейсу (маршруту)

Час відправлення

Дні роботи

Кількість автотранспортних засобів

Режим руху

1

Приморськ (АС) – Новопавлівка, ч/з Борисівку, Лозанівку

320

06-00 (06-30) 07-30 (08-00) 10-00 (10-30) 12-00 (12-30)

1-6

1

звичайний

2

Приморськ (АС) – Преслав, ч/з Комишуватку

321

09-00 (09-30) 10-00 (11-30) 13-00 (13-30) 17-30 (18-00)

1-6

1

звичайний

 

Обов’язкові умови конкурсу:

3.1 структура парку автобусів, що працюватиме у межах визначених об’єктів конкурсу, має відповідати Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженому наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, зі змінами та доповненнями;

3.2 рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю, класом відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3.3 перевезення пасажирів на маршрутах повинно здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Перелік документів для участі у конкурсі визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (зі змінами та доповненнями).

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) інформацію довільної форми про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі у зв'язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні райдержадміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у газеті «Приморський степ»;

5) копії свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмову інформацію про їх відсутність;

8) анкету встановленого зразка;

9) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Перевізники – претенденти зобов’язані дотримуватися вимог законодавчих актів, які регламентують діяльність у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Прийом документів здійснюється відділом з питань економічного розвитку  Приморської районної державної адміністрації (режим роботи: з 8.00 до 17.00, обід з 12.00 до 12.45, крім суботи та неділі) в к. № 22, за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 110, 2 поверх.

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі – 24 листопада 2017 року включно.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює відділ з питань економічного розвитку районної державної адміністрації.

Конкурс відбудеться 12 грудня 2017 року о 11 годині, малий зал, ІII поверх адміністративного будинку за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 110.

Більш докладну інформацію про об’єкти та умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі (заява, анкета) можна отримати у кімн. № 22, II поверх адміністративного будинку. Телефони для довідок: (06137) 7-39-53.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International