Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2018   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб3101724 
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Провели зустріч з фізичними особами – підприємцями

19 липня 2017 року працівниками Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області було проведено зустріч на центральному ринку з фізичними особами – підприємцями I групи оподаткування, щодо здійснення ними доплати до мінімального страхового стажу.

Під час заходу підприємцям надано роз’яснення щодо обов’язку сплати ними єдиного внеску за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Водночас було повідомлено, що для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Також працівники управління привернули увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та «тіньової» заробітної плати, адже зарплата в «конвертах» не несе за собою ніяких зобов'язань щодо подальшого соціального захисту. Організатори заходу намагались донести до громади необхідність легального працевлаштування, адже це податки у скарбницю нашої держави, а у подальшому – пенсія, соціальне забезпечення.

По закінченню підприємцям були надані тематичні буклети щодо наслідків отримання найманим працівникам нелегальної заробітної плати та роботи працівників без їх оформлення. Було запропановано зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.