Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Поспішайте робити добро

Лише навчившись слухати і розуміти, співчувати і співпереживати, можна стати справжньою Людиною, для якого характерні не лише мужні, героїчні вчинки, а й найзвичайніша ввічливість, потяг допомогти незнайомій немічній або хворій людині, делікатність, уміння чемно поводитися. Гуманність – одна з найнеобхідніших якостей, які передаються з покоління в покоління. Проникнутися відчуттями іншої людини, її хвилюваннями і проблемами, поставитися до них, як до власних ,– найважливіша грань людських взаємин.

Робити добро слід завжди, бо той, хто не відчуває приязні до інших, руйнує передусім самого себе. Зла людина постійно обкрадає себе, втрачаючи здатність по-справжньому радіти, сміятися, любити. І якщо з юних літ не привчатися тамувати в собі роздратування, недовіру, злість, душа може скам’яніти. Доброта - це не просто моральна риса, це вміння жити й радіти життю, це не слабкість ,як модно сьогодні вважати, а сила.

У наш важкий час ми, дорослі, повинні більше сил віддавати тому, щоб виховати добрих, ввічливих, сміливих людей, які завтра будуть захищати нас і нашу Україну від зла. Саме тому учні, батьки, учителі КЗ «Зеленівська ЗОШ І – ІІІ ступенів природничо – математичного напряму» 1 вересня вирішили взяти участь в акції «Ліки замість квітів». У День знань школярі принесли медикаменти: краплі для очей, противірусні препарати, препарати проти шлункових розладів, антибіотики широкого спектру, знеболювальні препарати, бинти, пластирі, препарати проти застуди для підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО. Допоможемо нашим воїнам бути здоровими.

                                                                                                           Голова Ради школи Герченова В.В.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International