Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2019   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Герої не вмирають і не вмруть, героїв пам’ятатимуть віками

Можливо, правду кажуть, що історія – явище циклічне. Бо і зараз, як і десятки років тому, на захист рідної землі стали люди із великим серцем і чистою душею.
У Приморському ліцеї, окрім традиційних для Першого дзвоника заходів, відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті старшого сержанта Колесніченка Сергія Володимировича, випускника ліцею 1999 року. Він загинув у зоні проведення АТО в березні 2015 року, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Захід відвідали гості: Зубченко О.С., начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Запорізької ОДА, керівник апарату Приморської районної державної адміністрації Бредіхіна Л.В., та Карнаух Г.В., начальник відділу освіти, які виступили із привітаннями.
Слова, які звучали з уст юних ліцеїстів, не залишили присутніх байдужими. Адже Колесніченка Сергія завжди згадують як прекрасну людину, доброго й щирого хлопця. Він брав активну участь у відкритті ліцею, можна сказати, Сергій був одним із тих, завдяки кому постав цей навчальний заклад. Сергій був таким учнем, на якого покладалися вчителі та однокласники, і він завжди виправдовував довіру.
Дякуємо матері, Сухно Катерині Володимирівні, що народила й виховала такого сина. Її найщиріші сльози й тихі зворушливі слова знайшли відгук у кожному із нас, у кожному із юних ліцеїстів, які стояли на урочистій лінійці. Вони почули й зберегли в пам’яті подвиг ліцеїста Колесніченка Сергія, героя новітньої історії України. І залишили разом із квітами під меморіальною дошкою частинку своєї вдячності.
Пролунав Перший дзвоник. І квіти незабаром зів’януть. Але, піднімаючи очі, ми будемо бачити це ім’я, навіки закарбоване в історії Приморського ліцею, в історії України, - Колесніченко Сергій Володимирович. Аби доводити своїм життям – усе не даремно.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

оголошення

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International