Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Герої не вмирають і не вмруть, героїв пам’ятатимуть віками

Можливо, правду кажуть, що історія – явище циклічне. Бо і зараз, як і десятки років тому, на захист рідної землі стали люди із великим серцем і чистою душею.
У Приморському ліцеї, окрім традиційних для Першого дзвоника заходів, відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті старшого сержанта Колесніченка Сергія Володимировича, випускника ліцею 1999 року. Він загинув у зоні проведення АТО в березні 2015 року, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Захід відвідали гості: Зубченко О.С., начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Запорізької ОДА, керівник апарату Приморської районної державної адміністрації Бредіхіна Л.В., та Карнаух Г.В., начальник відділу освіти, які виступили із привітаннями.
Слова, які звучали з уст юних ліцеїстів, не залишили присутніх байдужими. Адже Колесніченка Сергія завжди згадують як прекрасну людину, доброго й щирого хлопця. Він брав активну участь у відкритті ліцею, можна сказати, Сергій був одним із тих, завдяки кому постав цей навчальний заклад. Сергій був таким учнем, на якого покладалися вчителі та однокласники, і він завжди виправдовував довіру.
Дякуємо матері, Сухно Катерині Володимирівні, що народила й виховала такого сина. Її найщиріші сльози й тихі зворушливі слова знайшли відгук у кожному із нас, у кожному із юних ліцеїстів, які стояли на урочистій лінійці. Вони почули й зберегли в пам’яті подвиг ліцеїста Колесніченка Сергія, героя новітньої історії України. І залишили разом із квітами під меморіальною дошкою частинку своєї вдячності.
Пролунав Перший дзвоник. І квіти незабаром зів’януть. Але, піднімаючи очі, ми будемо бачити це ім’я, навіки закарбоване в історії Приморського ліцею, в історії України, - Колесніченко Сергій Володимирович. Аби доводити своїм життям – усе не даремно.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International