Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Розширене засідання колегії відділу освіти

Перед початком навчального року освітяни Приморського району зібралися на велику педагогічну раду. Усіх присутніх на нараді об’єднала одна важлива міссія – відповідальність кожного на своєму місці, у межах повноважень, за забезпечення якісної освіти для населення району.
У серпневій колегії педагогічних працівників, яка відбулася 28.08.2015 року, узяли участь перший заступник голови Приморської районної державної адміністрації Смирнов О.В., директори, заступники директорів ЗНЗ, голови профспілкових комітетів ЗНЗ, завідувачі ДНЗ, керівники, працівники апарату відділу освіти, методисти районного методичного центру, представники ЗМІ. З доповіддю «Реформування освіти – запорука підвищення якості освітніх послуг» виступила начальник відділу освіти Карнаух Г.В. Ганна Володимирівна висловила щиру вдячність усім присутнім за плідну працю на освіту наших дітей, учнів, вихованців, майбутнього нашого Приморського району, та на старті нового навчального року побажала, щоб усі ми разом мали досить мудрості, сил, бажань і ресурсів для подолання ще не розв’язаних проблем і виведення нашої районної освіти на новий якісний рівень її розвитку.
Після доповіді відбулося змістовне та жваве обговорення пріоритетних питань в освіті Приморського району.
З вітальним словом до працівників освіти звернувся перший заступник голови Приморської державної районної адміністрації Смирнов О.В. та вручив грамоту за підтримку армії, патріотичність і згуртованість педагогічному й учнівському колективу КЗ «НВК «Єлисеївська ЗОШ І-Ш ст. - ДНЗ».

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International