Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні

9 червня 2015 року в районному будинку культури Західноукраїнським ресурсним центром було проведено семінар-тренінг. Слід зазначити, що це другий семінар який проводить Центр на території Приморської громади. Ці заходи ЗУРЦ проводить в межах реалізації проекту «Всебічної стабілізаційної підтримки внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», якій фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українським представництвом Міжнародної організації з міграції.

В ході семінару були розглянуті теми:
- Місцевий соціально-економічний розвиток;
- Методи і технології складання грантових заявок та написання проектів.

Проводив семінар експерт Західноукраїнського ресурсного центру Левко Довган, приймали участь директор РБК, директор ЦБС, ініціативна група мешканців громади та група внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з зони проведення АТО.

Мета проекту, учасником якого стала Приморська громада, це вирішення проблем ВПО з метою нормалізації їхнього становища та інтеграції, а також просування соціальної стабілізації та зміцнення довіри в Україні.

Громада Приморська буде залучена до наступних кроків реалізації проекту:

1. Участь у тренінгах з розвитку громади, Західноукраїнський ресурсний центр надаватиме тренінгову підготовку з питань розвитку громади.

2. Участь у конкурсі проектів, спрямованих на відновлення соціальної інфраструктури. Проектна заявка буде направлена на відновлення соціальної інфраструктури. Загальний бюджет проекту – 25000 євро.

3. Реалізація проекту, власне впровадження проекту, здійснення заходів по відновленню соціальної та громадської інфраструктури.

4. Участь у конкурсі проектів на проведення заходів для покращення порозуміння між приймаючою громадою та ВПО.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International