Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Відбулося організаційне засідання Громадської ради при РДА

08 квітня в районній державній адміністрації за участю першого заступника голови РДА Сергія Бєлічева відбулося перше засідання нового складу Громадської ради. Під час роботи було затверджено Положення „Про Громадську раду”, Регламент Громадської ради, обрано голову, заступника та секретаря Громадської ради, а також визначено напрямки роботи ради.

Після обговорення кандидатур головою Громадської ради було обрано Олександра Коновальського - керівника Громадського формування по охороні громадського порядку і державного кордону „Азов - кордон”, заступником – Олександра Семененка, секретарем – Надію Клименко.

Одне із питань порядку денного передбачувало створення постійних комісій, але під час опрацювання членами Громадської ради було прийнято рішення визначити напрямки роботи і відповідальних осіб. Так за питання соціально-економічного розвитку і бюджету відповідатиме Микола Штенгелов, за питання законності, корупції і громадського порядку – Василій Зетченко, за гуманітарний блок - Мирон Хода, за питання молоді, спорту і патріотичного виховання – Андрій Філіппов.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International