Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Проведено День Пенсійного фонду України

З метою інформування громадськості про основні напрями пенсійного забезпечення, роз’яснення нормативно-правових актів з питань пенсійного забезпечення 24 березня 2015 року було проведено День Пенсійного фонду України на базі Приморського багатопрофільного українсько-болгарського ліцею.

Начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Приморському районі Запорізької області - Альона Васил’єва провела зустріч з педагогічним колективом Приморського ліцею. Темою обговорення стали зміни в законодавстві, що відбулись в зв'язку з прийняттям Закону України від 02.03.2015 № 213 - VIII " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", зокрема умови отримання пенсій працюючими пенсіонерами. Педагоги з цікавістю слухали інформацію про пенсійне забезпечення громадян відповідно до діючого законодавства та про те, яку роль в майбутньому може зіграти наявність або відсутність необхідного стажу для призначення різних видів пенсій.

Присутніх було ознайомлено про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, веб-сайту Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та сторінки управління Фонду в соціальній мережі „Faсebook”, “прямої” та „гарячої” телефонної лінії.

Всі бажаючі отримали індивідуальні консультації та вичерпні відповіді на всі питання, які в них виникали.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International