Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

День Національної Гвардії України

26 березня в районному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Національної Гвардії України. Серед присутніх в залі були бійці військової частини Нацгвардії, які несуть службу на території Приморського району. Зі святом присутніх привітали та вручили подяки перший заступник голови райдержадміністрації С.А. Бєлічев, помічник народного депутата України Сергія Валентирова В.П. Чепурний, заступник начальника районного відділу міліції майор Д.О. Охрей, керівник громадської організації «Азов-кордон» О.Ф. Коновальський, начальник прикордонного посту «Приморськ» М.В. Дукач, заступник директора Ногайського аграрного коледжу О.М. Гладченко.

В програмі концерту прозвучали пісні у виконанні Сергія Грищенка, Олександра Семененка, Сергія та Тетяни Куцевляк. Учасники хореографічних колективів «Феєрверк» та «Прем’єр» подарували гостям свята танці «Два кольори», «Весела планета», «Квітка-душа».

В кінці свята полковник Національної Гвардії України Денис Слега подякував організаторів та учасників свята за теплий, душевний прийом і завірив, що Національна Гвардія не допустить ворога на Запорізьку землю.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International