Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

В Новоолексіївці і Коларівці пройшли урочистості з нагоди Дня соборності України

Одним з найважливіших днів в історії українського народу по праву можна вважати 22 січня. Ця дата відіграє значну роль у становленні, розвитку та зміцненні Української державності, формуванні та утвердженні Української самостійної Cоборної держави.

Саме в цей день заступник голови райдержадміністрації Маріанна Олеля, головний спеціаліст відділу культури Вікторія Бєлічева, директор методичного центру відділу культури Тетяна Ковтун побували на урочистостях з нагоди Дня соборності України в селах Новоолексіївка та Коларівка.

У Новолексіївському НВК працівники сільського будинку культури разом з педагогічним та учнівським колективами підготували урочисті збори. З дитячих вуст звучали слова гордості за рідну Україну, пісні, що славили наш край.

Славили в піснях Україну директор сільського будинку культури Михайло Коваленко та учасниці народного фольклорного вокального колективу «Сусідоньки» (керівник Валентина Коваленко). На завершення заходу до постаменту Тарасу Шевченку учні поклали квіти як символ вдячності за їхнє щасливе дитинство.

В такій же співпраці був проведений урочистий мітинг в Коларівському сільському будинку культури. Його ведучі директор будинку культури Тетяна Богданова і вчитель української мови Коларівського НВК Тетяна Дукова запросили до слова директора школи Володимира Михайлова, який розповів про важливість історичної події, що відбулася 96 років тому. А учасники вокального ансамблю «Весняночка» порадували всіх присутніх пісенними номерами.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International