Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Продовжується прийом громадян у “єдиному вікні”

Майже рік тому в управлінні Пенсійного фонду України в Приморькому районі Запорізької області було запроваджено окремий відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян, який працює за принципом «єдиного вікна», що значно підвищило якість надання послуг відвідувачів. За минулий рік до управління звернулось понад 7 тисяч громадян. Система «єдиного вікна» дає змогу спростити процедуру отримання послуг, а саме: скоротити строки, підвищити комфортність, якість надання консультацій, значно збільшити рівень поінформованості відвідувачів.

Окремий напрямок роботи «єдиного вікна» - робота з вимушеними переселенцями з Донецької та Луганської областей, яких до управління звернулось майже 5 тис. В управлінні Фонду питання пенсійного забезпечення вимушеним переселенцям вирішуються оперативно, працівники уважно ставляться до потреб цих людей. Їх звернення терміново розглядаються, громадяни забезпечуються пенсійними виплатами в найближчий виплатний період.

Налагоджено чітку співпрацю з управлінням соціального захисту населення щодо виконання постанов Кабінету Міністрів з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.

З метою зменшення кількості звернень громадян та попередження випадків їх повторних звернень в управлінні постійно працює щоденна «гаряча» телефонна лінія для надання відповідей з питань призначення та виплати пенсії. Протягом звітного періоду в телефонному режимі отримали відповідні консультації та роз’яснення 2 165 громадян.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International