Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Життя на звільнених та окупованих територіях

Зусиллями Української держави звільнені від терористів території швидко повертаються до мирного життя.
А.Лисенко (РНБО, 26.12.14): «Станом на 25 грудня, з серпня 2014 року після звільнення населених пунктів від терористів українською владою в Донецькій області відновлено 5357 об’єктів, в тому числі: 471 житловий будинок; електропостачання у 163 населених пунктах та 8 об’єктів електропостачання; 67 об’єктів теплопостачання; 5 об’єктів водопостачання; газопостачання в 4 населених пунктах, 1328 газопроводів. Підключено до газу 3234 приватні будинки» //www.rnbo.gov.ua.

Гуманітарний вантаж, зібраний Урядом за дорученням Президента України, 25.12.14 був доставлений до Краматорська та Сєвєродонецька. 26 вантажних автомобілів привезли 326 тон продовольства й предметів першої необхідності, які направляються жителям окупованих територій.

Уповноважений Президента з мирного врегулювання на Донбасі І.Геращенко (24.12.14): «Для української влади є принциповим, щоб товари першої необхідності адресно доходили в першу чергу до людей, котрі перебувають у інтернатах, хоспісах, психіатричних лікарнях – до тих, хто не в змозі був евакуюватися і переїхати в інші регіони. Українська влада неодноразово зверталася з пропозицією евакуювати хворих і сиріт, які там знаходяться. Але, на жаль, такі гуманітарні коридори не були нам надані» // www.president.gov.ua.

Ситуація ж на окупованих територіях, за даними ООН, продовжує погіршуватися.

З восьмої доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (представлено 15.12.14): «Колапс законності та правопорядку, як і насильство та бойові дії у східних регіонах, що розпалюються напливом важкого та (іншого – ред.) сучасного озброєння, а також іноземних бойовиків, в тому числі з Російської Федерації, мають безпосередній вплив на всі фундаментальні права людини, включаючи безпеку, свободу та благополуччя осіб, які проживають там… Конфлікт триває вже дев’ятий місяць, і ситуація стає ще тяжчою для населення, яке досі проживає на сході… Істотні пошкодження інфраструктури, колапс економіки та порушення соціальних і медичних послуг особливо впливають на найбільш вразливі верстви населення, зокрема осіб похилого віку, дітей, а також осіб, які знаходяться під інституціональною опікою держави» //humanrights.org.ua.

Критичну ситуацію з харчами визнають і самі терористи:
Лідер стаханівських бойовиків П.Дрьомов (24.12.14): «Во всей "ЛНР" заканчиваются запасы продовольствия. То, что есть, мы сейчас будем доедать. Когда все это доедим, положение наступит катастрофическое» //УНІАН.

Дедалі більше наростає невдоволення зубожілих місцевих мешканців «новою владою»:
25 грудня в окупованому бандою О.Мозгового Алчевську відбувся страйк медиків. Вони скаржилися на те, що вже більше півроку не отримують зарплату, а через масштабний відтік кадрів у лікарнях немає кому працювати. «Біля входу у виконком зібралося близько 50-60 медпрацівників з різних лікувальних установ Алчевська. До них вийшла представник виконкому, не представившись, запропонувала створити ініціативну групу. Кілька лікарів з ініціативної групи ввійшли в кабінет до заступника мера», - розповідає учасниця мітингу. Однак чиновник грубо накричала на медиків і сказала, що грошей немає. Після такої відповіді в будівлю виконкому увійшли всі, хто був на вулиці.«Заступник мера» спробувала заспокоїти присутніх, перекладаючи провину на український уряд. Мітингувальники відповіли, що багато раз вже це чули і запропонували повернути владу Україні, якщо "ЛНР" не може впоратися. «Якби знали, що таке буде творитися, не ходили б на референдум», - сказала одна з мітингувальниць //ТСН.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International