Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2021   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ про проведення спеціальних заходів

На протязі березня - травня в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводяться спеціальні заходи під назвою «Узбережжя – 2021».

Заходи проводяться з метою забезпечення надійної охорони державного кордону, недопущення порушень режиму державного кордону та прикордонного режиму, протидії незаконному вилову водних біоресурсів.

Прикордонники, ще раз проведуть роз’яснювальну роботу з членами риболовецьких бригад, їх керівниками, адміністрацією об’єктів базування щодо дотримання правил прикордонного режиму, режиму державного кордону, порядку підтримання зв’язку з підрозділами Держприкордонслужби, порядку виходу та повернення плавзасобів.

Спільно з представниками органів державної влади та правоохоронними органами пройдуть рейди щодо контролю за дотриманням прикордонного режиму та вимог законодавства про рибне господарство в період весняно-літньої нерестової заборони.

Нагадуємо!!!

За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У зв’язку із чим, керівництво Бердянського прикордонного загону звертається до мешканців прикордоння з проханням неухильного дотримання чинного законодавства України з прикордонних питань

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International