Офіційний веб-сайт

календар

«   Лютий 2021   »
Пн181522
Вт291623
Ср3101724
Чт4111825
Пт5121926
Сб6132027
Нд7142128

пошук

офіційні сайти району

Новини

Приморською районною державною адміністрацією спільно з рятувальниками ДСНС відпрацювали умовну ввідну з ліквідації надзвичайної ситуації в КП «Приморська ЦРЛ»

18 лютого проведено тренування районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, щодо відпрацювання алгоритму дій керівництва лікарні та правил поведінки персоналу при пожежі з практичним відпрацюванням евакуації хворих в КП «Приморська ЦРЛ». За тактичним задумом внаслідок загоряння побутової техніки в палаті №8 на другому поверсі травматологічного відділення виникла пожежа. Отже першими, хто повинен був відреагувати на ввідну – черговий персонал закладу. Її представники негайно вжили заходи щодо евакуації хворих, сповістили рятувальників про подію за телефоном «101». До місця виклику прибув караул Державної пожежно-рятувальної частини.

Завдяки правильним та спільним діям, вогнеборцям вдалося ліквідувати умовну пожежу на її початковій стадії, та успішно впоратись із поставленим завданням. Загалом у навчаннях взяли участь 6 вогнеборців на 1-му спеціальному автомобілі, працівники та керівництво КП «Приморської ЦРЛ», Приморської районної державної адміністрації.

Такі навчання є важливою частиною підготовки спеціалізованих служб цивільного захисту району до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, та допомагають організувати тісну взаємодію усіх сил задля порятунку людей. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International