Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Привітання працівників агропромислового комплексу району

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання почесної хліборобської праці на благо України, це хвала щоденній кропіткій праці хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Праця цих людей свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай - зібраний, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

12 листопада 2020 року з нагоди Дня працівників сільського господарства, із дотриманням карантинних обмежень, голова райдержадміністрації Вікторія Васильчишина привітала представників сільськогосподарських підприємств району зі святом та вручила кращим керівникам та працівникам галузі заслужені нагороди: Подяку Прем’єр-міністра України, Подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації, Почесну грамоту Запорізької обласної ради, Почесні грамоти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Почесні грамоти Приморської районної державної адміністрації, Приморської районної ради Запорізької області, Президії районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International