Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

ЛІКАРНІ ОБЛАСТІ ГОТОВІ РЕАГУВАТИ НА ПОГІРШЕННЯ ЕПІДСИТУАЦІЇ

7-8 листопада, заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва, Віталій Кардаш і Андрій Буйний, із робочою поїздкою відвідали лікарні області, що лікують хворих на коронавірус. Посадовці перевірили роботу медичних закладів в Мелітополі, смт. Якимівка, Приморську та Бердянську.

Під час поїздки заступники голови ОДА обговорили із представниками місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій стан підготовки лікарень, можливості розгортання додаткових ліжок для хворих на COVID-19, забезпечення їх киснем. Так, у місті Мелітополь продемонстрували високу підготовку по всім питанням. Під ковід там виділено 250 ліжок, забезпеченість киснем 84%. В місті є реальний план реагування на погіршення епідситуації. Регулярно здійснюються поставки кисню. У медзакладах є 3-х місячний запас медичних препаратів, чітко виконується протокол лікування COVID-19.

У КНП «Якимівська ЦРЛ» під ковід виділено 30 ліжок. В Якимівській селищній раді визначили можливість розгортання ще 67 ліжок для хворих на COVID-19, шляхи додаткового забезпечення киснем, план навчання медиків з інших відділень.

У місті Бердянськ проведено нараду із представниками керівництва міста, працівників медичного закладу, а також Приморської РДА, Приморської ЦРЛ та ДЗ «Дитячий спеціалізований санаторій «Бердянський» МОЗ України. Обговорено план розширення ліжкового фонду і забезпечення киснем.

Окремо, під час поїздки Олена Теряєва, Віталій Кардаш і Андрій Буйний обговорювали з місцевими посадовцями питання забезпеченості закладів охорони здоров’я киснем, запасом медичних препаратів, засобами індивідуального захисту. Також розглядалися питання щодо безоплатності медичної допомоги хворим на COVID-19, відпрацювання маршруту пацієнта, розгортання тимчасових госпіталів на немедичних локаціях, мобілізації медиків та інтернів, забезпечення їх засобами індивідуального захисту і план навчання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International