Офіційний веб-сайт

календар

«   Лютий 2021   »
Пн181522
Вт291623
Ср3101724
Чт4111825
Пт5121926
Сб6132027
Нд7142128

пошук

офіційні сайти району

Новини

ПРИМОРСЬКА ГРОМАДА ОПІКУЄТЬСЯ ПИТАННЯМИ БУДІВНИЦТВА АМБУЛАТОРІЙ ТА ШКОЛИ

8 жовтня до Приморського району із робочою поїздкою завітав голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін. Очільник області насамперед ознайомився із ходом будівництва амбулаторії групової практики у с. Болгарка.

Спорудження будівлі медичного закладу здійснюється за програмою розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Після завершення будівництва медзаклад буде надавати невідкладну медичну допомогу усім мешканцям території. Прийом відбуватиметься як у самій амбулаторії так і вдома за викликом або з ініціативи медичного персоналу з профілактичною метою.

За проєктом будівництва передбачено проведення улаштування залізобетонного фундаменту, зведення стін із газоблоків, встановлення металопластикових вікон і металочерепичної покрівлі, влаштування водостічної системи, облаштування прилеглої території для доступності маломобільних груп населення.

На даний момент виконано майже всі внутрішні роботи. Залишилося встановити санфаянсове обладнання, провести зовнішнє оздоблення (фарбування), налаштувати систему кондиціювання та завершити благоустрій території. Попередньо закінчення усіх робіт заплановано на кінець осені.

Під час проведення зборів адміністративно-господарського активу Приморського району голова ОДА Віталій Боговін представив громаді нову голову Приморської райдержадміністрації Вікторію Васильчишену.

Бажаю вам у цей нелегкий час досягати тільки росту. Головна наша задача - це захист людей, підтримка порядку на території. Тому успіхів у роботі, сил та наснаги, - привітав нову очільницю адміністрації Віталій Боговін.

Крім того, голова ОДА Віталій Боговін вручив відзнаку про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" Ірині Стояновій, матері шести дітей, що мешкає в с. Радолівка Приморського району. Також за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Приморського району та з нагоди 80-ти річчя медаллю "За розвиток Запорізького краю" нагороджено Володимира Папу.

Присутні мешканці Приморського району задали питання голові облдержадміністрації стосовно змін на території, що відбуваються в рамках реформи децентралізації, будівництва і ремонту соціальної інфраструктури. Голова ОДА Віталій Боговін взяв активну участь в обговоренні проблемних питань території.

Процес децентралізації непростий. Будуть ще і об'єднання і поєднання. Першочергово необхідно створювати всі умови для нормального життя людей. Ми маємо працювати для людей, а не вони для нас, - зауважив Віталій Боговін, відповідаючи на запитання. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International