Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Проведено позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

06 березня 2020 року голова райдержадміністрації А.Попов провів позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основним питанням порядку денного було питання щодо організації заходів із запобігання поширенню на території Приморського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками розгляду цього питання були надані відповідні протокольні доручення, а саме:
1. Рекомендувати Борисівській та Орлівській сільським радам, Приморській ОТГ звернутися до керівників оздоровчих закладів з пропозицією перепрофілювати будівлі баз відпочинку та санаторії під медичні заклади, які будуть здійснювати прийом пацієнтів, уражених коронавірусом;
2. Запропонувати головному лікарю КП „Приморська центральна районна лікарня” Гогунському Є.Є., головному лікарю КП „Приморський районний центр первинної медико - санітарної допомоги” Найді О.В.:
- надати до райдержадміністрації лист, в якому зазначити потребу в коштах на закупівлю захисного обладнання для медичних працівників;
- розробити і надати до райдержадміністрації порядок доступу людей до центральної районної лікарні.
3. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти Приморського району та об’єднаних територіальних громад:
- придбати дистанційні термометри;
- провести батьківські збори або повідомити батьків у будь-який інший спосіб про те, що діти, з ознаками застуди або ГРВІ будуть вилучатись з навчального процесу з викликом батьків та сімейного лікаря.
4. Опублікувати в засобах масової інформації розроблений маршрут доступу до центральної районної лікарні.
5. До 01.04.2020 року призупинити усі масові заходи в Приморському районі.
6. Повідомити директорів закладів, установ та організацій про необхідність мати дезинфікуючі розчини та обробляти ними відповідні поверхні приміщень. Дотримуватись режиму провітрювання приміщень.

В роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Г.Саламатіна, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, комунальних закладів охорони здоров’я. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International