Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Сільські ради запросили до участі у “зеленому” флешмобі

Як вже відомо, навесні цього року наша держава планує долучитися до глобальної ініціативи з відновлення рослинного світу планети. З 8:00 до 17:00 20 березня в рамках акції “Озеленення України”, започаткованої національною Книгою рекордів та клубом лідерів українського бізнесу “CEO Club Ukraine”, українці хочуть висадити у відкритий ґрунт понад 1 млн. дерев.

Приморський район не залишається осторонь: завдяки співпраці між райдержадміністрацією та ДП “Бердянський лісгосп” вже підготовлено 360 саджанців на загальну суму у 30 тисяч гривень. Цей посадковий матеріал розподілять між загальноосвітніми навчальними закладами району, закладами позашкільної освіти та громадськими організаціями. Сільські ради і ОТГ мають самостійно придбати молоді деревця, на що кожній громаді орієнтовно необхідно закласти від 3 до 5 тисяч гривень. Це можуть бути не тільки бюджетні кошти, а й спонсорська допомога від підприємців території. Керівництву сільських рад в рамках семінару, який відбувся сьогодні у малому залі районної ради, запропонували провести відповідну інформаційну кампанію серед населення, адже долучитися до участі у флешмобі може кожний. До того ж, виконкоми повинні чітко визначитися з ділянками, на яких планується висадити саджанці. Ще одне рішення, яке за дорученням голови РДА необхідно прийняти до 28 лютого – визначитися з породами дерев, які за прайсом лісгоспу сільради бажають придбати для екоакції.

Друга частина наради стосувалася плану заходів, спрямованих на посилення дотримання прикордонного режиму місцевими рибалками промислового флоту. Після захоплення російськими прикордонниками приморських рибалок у Азовському морі, яке сталося 15 лютого, виникла нагальна потреба перевірити стан дотримання прикордонного законодавства в межах Приморського району. За даними інспектора відділення прикордонної служби “Приморськ” Бердянського прикордонного загону Олексія Топалова, в районі не існує промислових пунктів базування плавзасобів. Всі, хто має на меті вийти у відкрите море, повинні впродовж 24 годин повідомити про свій намір прикордонників, а як мінімум – зареєструвати вихід свого плавзасобу у журналі об’єкту базування, вказавши ціль плавання. Прикордонник запевнив, що методом радіолокаційного пеленгування та патрулювання мобільними групами вдається контролювати все узбережжя району та прибережну акваторію. 

Вислухавши думки присутніх, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності підвищити рівень взаємодії Прикордонної служби з Національною поліцією, розглянути можливість спільних патрулів з представниками громадських формувань з охорони правопорядку. Також Артем Попов доручив керівництву сільських рад, які мають безпосередній вихід до узбережжя Азовського моря організувати власні наради з місцевими рибалками на предмет дотримання ними вимог прикордонного законодавства. Тотожної реакції очільник РДА очікує й від районних ЗМІ, які отримали прохання провести відповідну інформаційну кампанію серед населення та висвітлювати подальший перебіг подій з приводу означеного питання. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International