Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Робота соціальних служб району на постійному контролі в райдержадміністрації

В рамках реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 16.10.2013 в райдержадміністрації за участю заступника голови РДА К.Максимової відбулося засідання „круглого столу” з питань вдосконалення форм роботи соціальних служб району та взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час роботи обговорювалися питання вдосконалення форм роботи соціальних служб району із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, питання своєчасного виявлення соціальними службами району сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, посилення контролю над сім’ями, в яких є ризик вилучення дитини із сім’ї та профілактики бездоглядності, контролю за виплатами матеріальної допомоги при народженні дитини.

За 9 місяців 2013 року до Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшли повідомлення про 590 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Усі сім’ї проінспектовані, інспектування здійснюється у складі комісії, з представниками різних суб’єктів соціальної роботи.

17.10.2013 на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича в райдержадміністрації відбулося розширене засідання Координаційної ради по роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Питання соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих умовах було головним в порядку денному засідання. При вирішенні питань порядку денного на засідання в профілактичних цілях були запрошені сім’ї із групи ризику. Рішенням Координаційної ради під соціальний супровід взято 22 сім’ї, знято із соціального супроводу 14 та продовжено договір на соціальний супровід із 7 сім’ями.

Протягом 9 місяців 2013 року фахівцями із соціальної роботи та спеціалістами Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 2396 особам було надано соціальні послуги, під соціальним супроводом перебувало 164 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проблеми цих сімей вирішуються комплексно із залученням усіх суб’єктів соціальної роботи.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International