Офіційний веб-сайт

календар

«   Лютий 2020   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд291623 

пошук

офіційні сайти району

Новини

На карантин будуть закриті дві школи району

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні за головування очільнику райдержадміністрації Артема Попова, прийняла рішення запровадити карантинний режим у Борисівській і Єлисеївській загальноосвітніх школах. Зазначені навчальні заклади перетнули епідеміологічний поріг – на грип та ГРВІ захворіли відповідно 26 і 41 % учнів. За протоколом засідання, роботу шкіл призупинять на період з 4 по 7 лютого. 10 лютого, в залежності від рівня захворюваності, моніторинг якого постійно ведеться відділом освіти РДА, буде прийнято рішення про подовження чи зняття карантинних заходів.

Аналогічне рішення щодо міських закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти прийняте й на рівні Приморської громади. В якості превентивної міри недопущення розповсюдження вірусних інфекцій був обраний триденний карантин, який може бути подовжено в залежності від рівня захворюваності.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, наступної хвилі захворюваності на грип та ГРВІ українцям слід очікувати наприкінці лютого – на початку березня цього року. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International