Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Органи влади опрацювали безпекові заходи під час Водохреща

Сьогодні у райдержадміністрації відбулася організаційна нарада за участі представників районних екстрених служб та органів місцевого самоврядування, на території яких визначені місця проведення традиційних обрядових купань на Водохреще. Організація безпечного проведення заходів 19 січня здійснюватиметься взаємодією кількох ланок державних структур: рятувальною службою, Національною поліцією та Центром первинної медико-санітарної допомоги. Крім цього, райдержадміністрацією розроблено та акцептовано відповідний план з попередження виникнення надзвичайних ситуацій на воді.

Як повідомив головний лікар КП “Приморський ЦПМСД” Олександр Найда, чергова бригада за потреби готова надати первинну медичну допомогу в межах власних сил. Втім, керівництво райдержадміністрації вирішило звернутися до КУ “ТМО” Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Запорізької обласної ради” з проханням організувати чергування мобільних бригад екстреної медичної допомоги у Приморському районі.

Патрулі Приморського відділення Бердянського ГУНП сприятимуть збереженню громадського правопорядку, в разі необхідності співпрацюючи з рятувальною службою, районний сектор якої на чергування у неділю, 19 січня, організує перебування рятувальників, водолазів, спецтехніки та плавзасобів у офіційно визначених місцях проведення народних купань. Таких майданчиків цього року нараховуватиметься два: центральний міський пляж (м. Приморськ) і Коларівський кар’єр (с. Болгарка). Офіційна частина заходів триватиме з 12:00 до 14:00 19.01.2020 року.

За словами відповідальних осіб з боку органів місцевого самоврядування (Костянтин Гогунський та Олег Павліченко), наразі організаційні заходи виконані майже в повному обсязі, населення оповіщено про час та місце освячення водойм, а також про необхідність дотримання правил безпечної поведінки біля водойм. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International