Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

У райдержадміністрації відбулося засідання колегії

До участі в означеному заході крім членів колегії, були запрошені начальники відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ і організацій, сільські голови та представники місцевих засобів масової інформації.

Першим питанням порядку денного став розгляд проекту розпорядження голови райдержадміністрації “Про виконання плану заходів із протидії злочинності та профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території Приморського району”, якому передували річні звіти з виконаної роботи начальника Приморського відділення поліції Бердянського ВП ГУ НП України в Запорізькій області Віталія Єрмака і прокурора Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури Костянтина Федорченко. Підсумував та доповнив власною інформацією дане питання головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату РДА Віталій Якименко. Після низки питань до керівництва правоохоронних органів, які в основному стосувалися діяльності незаконних пунктів прийому металобрухту, вирубки полезахисних лісосмуг (бізнес т.з. “чорних лісорубів”) та закриття нелегальних закладів, що забезпечували функціонування заборонених видів ігрових автоматів, члени колегії одноголосно вирішили затвердити проект розпорядження голови РДА, спрямований на підвищення загального рівня суспільної безпеки та боротьбу зі злочинністю і правопорушеннями.

Позитивну оцінку від колегії отримав й проект доручення голови адміністрації “Про виконання плану заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України “Про запобігання корупції” та здійснення антикорупційних дій в Приморському районі”. Доповідачем виступив В.С. Якименко, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації, який представив на розгляд присутнім інформацію про виконані в поточному році профільні заходи із запобігання та виявлення фактів корупції в Приморській РДА, прийняті кадрові рішення.

В.о. начальника загального відділу апарату районної адміністрації Наталя Логвиненко ознайомила членів колегії зі станом справ у сфері діловодства райдержадміністрації. Крім аналізу об’єму вхідної/ вихідної/ зареєстрованої та поставленої на контроль кореспонденції за минулий рік та 11 місяців поточного року, Наталя Іванівна звернула увагу присутніх на існуючі проблеми виконавської дисципліни серед відділів апарату та структурних підрозділів районної адміністрації. На її думку, серед основних причин порушення строків надання відповідей на контролі – стислість термінів, встановлених у листах і запитах, значно збільшене навантаження на кожного спеціаліста внаслідок скорочення штатної чисельності у апараті РДА та її структурних підрозділах, багатовекторність завдань, визначених у листах контролюючих органів, що пропорційно збільшує кількість часу для формування відповіді тощо. Заслухавши доповідача, колегія погодила проект розпорядження голови райдержадміністрації “Про зміцнення виконавської дисципліни та підвищення ефективності контролю за виконанням документів в Приморській районній державній адміністрації”. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International