Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Виконуємо бюджет разом

09 грудня 2019 року голова Приморської райдержадміністрації Попов Артем Вікторович, якого нещодавно представили активу Приморського району, провів нараду з сільгосптоваровиробниками району, в якій взяв участь голова районної ради Ніколенко О.В., начальник Бердянського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Федорова О.В. та заступник начальника управління Прашутінський О.В., голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища районної ради Попелешко І.П., спеціалісти райдержадміністрації.

Завершується 2019-й бюджетний рік, а до виконання річного плану районного бюджету необхідно отримати податків ще на суму 1,5 млн. грн. і тому, на сьогодні, першочерговою задачею виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району є виконання дохідної частини бюджету та забезпечення фінансування бюджетних установ і заходів, передбачених у місцевих бюджетах району в повному обсязі.

Під час роботи були розглянуті питання своєчасності надходжень до місцевих бюджетів району податків на доходи фізичних осіб з оренди земельних паїв та єдиного податку платників четвертої групи.

Таким чином продовжилось знайомство голови райдержадміністрації з керівниками підприємств та установ району, які з порозумінням поставились до проблеми і запропонували шляхи її вирішення. В результаті із 1,5млн. грн., які необхідно отримати в бюджет, щоб 100% виконати річний план по доходах, тільки від підприємств, які були запрошені на нараду, надійде до кінця року близько 800 тис. грн.

Райдержадміністрація

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International