Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Новопризначеного голову райдержадміністрації представили активу району

Сьогодні до Приморського району з офіційним візитом завітав губернатор Запорізької області Віталій Туринок, який представив адміністративно-господарському активу району нового голову РДА Артема Попова. Згідно розпорядження Президента України В.В. Зеленського за № 399/2019-рп його було призначено на посаду 15 листопада поточного року.

Довідково:
Артем Вікторович Попов має юридичну та управлінську освіту. Закінчив Національну академію України імені Ярослава Мудрого, Бердянський університет менеджменту та бізнесу, а також Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Має досвід роботи у органах прокуратури. З 2015 по 2019 роки очолював Більмацьку райдержадміністрацію Запорізької області.

Передусім Віталій Вікторович висловив вдячність колишньому голові райдержадміністрації Сергію Бєлічеву, який, перебуваючи на посаді з 2016 року, створив оптимальні умови для співпраці з іноземними партнерами та вітчизняними компаніями, залучивши загалом не менше 9 млрд. гривень інвестицій для розбудови інфраструктури району.

Підтримку належного рівня взаємодії з іноземними грантодавцями в якості однієї зі своїх пріорітетних цілей вважає й нинішній голова райдержадміністрації. Артем Вікторович наголосив, що його увага також буде націлена на пошук нових джерел доходів районного бюджету, який в цьому році поки що потерпає від нестачі податків. Також очільник району запевнив, що відтепер на рівні області буде кому відстоювати інтереси території, адже він продовжує свою каденцію депутата Запорізької обласної ради.

Візит губернатора області зацікавив громадськість, але оскільки більша частина робочого часу візиту була витрачена на відвідання низки соціальних об’єктів району, діалог був лаконічно зведений до формату “питання-відповідь”. Виявилося, що місцевий актив переймається новинами з різних сфер життя – від сучасного стану Дніпрогесу до стратегії розвитку медицини у районі. Розвиваючи останню тему, Віталій Туринок повідомив, що завершити будівництво амбулаторій сімейного типу у селах Болгарка та Інзівка планується в другому кварталі 2020 року. Оскільки проект реалізовується на засадах співфінансування, місцеві бюджети у відсотковому співвідношенні також залучені до участі у ньому.
Користуючись нагодою, керівники сільських територій попрохали обласних чиновників посприяти у ремонті мосту через р. Лозуватка та відрізку автодороги Панфілівка – Приморськ.

Напередодні офіційного заходу голова облдержадміністрації разом з головою райдержадміністрації Артемом Поповим та своїм заступником Володимиром Тарасенко здійснив візит до Преславської амбулаторії, де ознайомився з умовами роботи місцевого осередку сімейної медицини. Зважаючи на вік будівлі (яка побудована ще в 1930 році), дати і об’єм останніх ремонтів, постало питання включення цього об’єкту до переліку таких, що потребують капітального ремонту.

Наступною зупинкою обласної делегації став Преславський психоневрологічний інтернат, який на сьогоднішній день дає притулок 360 підопічним. Оцінивши умови перебування людей, голова ОДА впевнився, що рівень комфорту та забезпечення всіх побутових потреб в цьому закладі не поступається іншим подібним. Підтвердженням цьому стали позитивні відгуки підопічних інтернату, яких перевели із Чернігівського ПНІ.

Наприкінці губернатор перевірив стан робіт з реконструкції міського водогону. Загальна його протяжність сягає майже 100 кілометрів, більш ніж дві третини з яких потребують заміни. Крім коштів міської ради, цьогоріч на придбання устаткування та прокладення частини трубопровідних магістралей були використані кошти з кошика соціальних інвестицій холдингу DTEK, який виконує свої партнерські зобов’язання, обґрунтовані розміщенням двох майданчиків відновлювальної енергетики у районі. На сьогоднішній день заміна труб проходить вздовж вулиці Новицького.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International