Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2020   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Їх справа – соціальний захист громадян

Під таким гаслом в райдержадміністрації 01.11.2013 відбулися урочисті заходи до Дня працівника соціальної сфери. Працівників соціальної сфери району з професійним святом привітали перший заступник голови РДА В.Делігіозов, заступник голови РДА К.Максимова, заступник голови райради Одинокий В.Б. та заступник міського голови Гогунський К.М.

Як зазначила в своєму привітанні заступник голови РДА К.Максимова в районі продовжується реалізація соціальних ініціатив Президента України, направлених на підвищення соціального захисту громадян, на раннє виявлення проблемних сімей та вчасне надання їм підтримки.

Сьогодні в районі на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі знаходиться понад 8400 пільговиків, яким своєчасно и в повному обсязі надається необхідна допомога; забезпечується своєчасна і в повному обсязі виплата пенсій більше 10 тис. пенсіонерам району.

412 пенсіонерів і інвалідів обслуговуються працівниками відділення соціальної допомоги вдома, 20 громадян, які потребують стороннього догляду, проживають в Коларівському стаціонарному відділені для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку та інвалідів.

Забезпечується соціальна, психологічна, педагогічна реабілітація і здійснюється медичне супроводження для 90 дітей-інвалідів у Приморському центрі реабілітації дітей-інвалідів.

Під супроводженням спеціалістів районного центру для дітей, сім’ї та молоді знаходиться 178 родин, які потребують особливої уваги і контролю. На території кожної сільської ради в цьому напрямку працюють соціальні працівники. Особлива увага приділяється дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківської опіки та піклування.

Кращих працівників соціальних служб, які свою працю присвятили благородній справі – підтримці найбільш уразливих верств населення нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад.

На святі були присутні жінки, які виростили і виховали 5 і більше дітей, яким ,згідно, Указу Президента України від 24 серпня 2013 року було присвоєне почесне звання „Мати-героїня”. Перший заступник голови РДА В.Делігіозов виразив цим жінкам слова безмежної вдячності і поваги та вручив свідоцтва і нагрудний знак „Мати-героїня”.

Подарунком для всіх на святі стали виступи колективів художньої самодіяльності району.

 
 
 

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International