Офіційний веб-сайт

календар

«   Травень 2020   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Увага, триває всеукраїнський конкурс есе «Розумним Бути Модно». Імена авторів-переможців, які отримають гранти від організаторів, будуть відомі вже в жовтні. Участь для студентів ЗВО Запоріжжя безкоштовна.

Увага, шановне студентство району! До 30 вересня 2019 року триває прийом робіт в рамках всеукраїнського конкурсу серед студентів «Розумним Бути Модно». Конкурс проводиться в рамках соціальної ініціативи мотивації сучасної молоді до навчання та є абсолютно безкоштовним для учасників.

Всі бажаючі випробувати власні знання та жагу до перемоги мають написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС». Питання пропонується розглядати за напрямами, рекомендованими в правилах до робіт.

Запрошуємо студентів нашого району долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця. Адже на найрозумніших чекають вагомі призи! Студенти держзамовлення у разі перемоги отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання. Переможці всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно», що навчаються на контракті, отримають грошові винагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
• 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
• 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Вже 23 жовтня 2019 року будуть визначені імена конкурсантів, яких незалежне журі визнає авторами кращих робіт. Детальніше ознайомитися з переліком учасників, правилами та умовами конкурсу зручніше за посиланням.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки: Likar info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-Kvytok - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA info - Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International