Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2019   »
Пн 29162330
Вт 310172431
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Увага, триває всеукраїнський конкурс есе «Розумним Бути Модно». Імена авторів-переможців, які отримають гранти від організаторів, будуть відомі вже в жовтні. Участь для студентів ЗВО Запоріжжя безкоштовна.

Увага, шановне студентство району! До 30 вересня 2019 року триває прийом робіт в рамках всеукраїнського конкурсу серед студентів «Розумним Бути Модно». Конкурс проводиться в рамках соціальної ініціативи мотивації сучасної молоді до навчання та є абсолютно безкоштовним для учасників.

Всі бажаючі випробувати власні знання та жагу до перемоги мають написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС». Питання пропонується розглядати за напрямами, рекомендованими в правилах до робіт.

Запрошуємо студентів нашого району долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця. Адже на найрозумніших чекають вагомі призи! Студенти держзамовлення у разі перемоги отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання. Переможці всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно», що навчаються на контракті, отримають грошові винагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
• 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
• 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Вже 23 жовтня 2019 року будуть визначені імена конкурсантів, яких незалежне журі визнає авторами кращих робіт. Детальніше ознайомитися з переліком учасників, правилами та умовами конкурсу зручніше за посиланням.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки: Likar info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-Kvytok - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA info - Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International