Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Вибір майбутньої професії – вибір долі!

Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей.

У сучасних умовах, світ професій дуже рухливий, немала частина старих професій зникає, на заміну їм виникає багато нових. Спостерігається масова перекваліфікація. Кожен учень повинен мати якомога більше інформації про професії, їх особливості, вміти порівняти свої можливості з вимогами професій до її носіїв, тому професійна орієнтація у школі повинна врахувати перехід до більш престижних, цікавих і оплачуваних професій.

В рамках «Виїзної акції» з використанням мобільного центру зайнятості 19 вересня 2019 року фахівець з профорієнтації Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Анна Шкарупило завітала до учнів НВК Новооолексіївської ЗОШ I – III ступенів Новоолексіївської ОТГ.

Мета заходу - уникнення розповсюджених помилок при виборі професії. Для школярів був проведений профорієнтаційний урок «Ти – майбутнє України». На ньому учні сформували усвідомлене ставлення до вибору професії, розуміння того, яке місце займає професія у житті людини й суспільства; навчились орієнтуватися у світі традиційних і нових професій. Також фахівець проінформувала дітей про унікальну можливість оцінити свої сильні сторони за допомогою профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа». Вона наголосила на відмінності цієї платформи від тестування через самостійну реєстрацію – формування комплексного звіту з розширеними рекомендаціями щодо вибору навчального закладу чи майбутнього місця роботи.

Наприкінці заходу діти отримали інформаційні матеріали та поділилися враженнями від проведеного заходу. Також, під час зустрічі, з педагогічним колективом було обговорено питання співпраці щодо проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. 

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International