Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Мобільна робоча група з перевірки роботи вантажного великовагового транспорту здійснила перший контрольний виїзд

У середу, 4 вересня, комісія у складі представників управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області, райдержадміністрації, районної ради, Приморського відділення Бердянського ГУНП в Запорізькій області, провела перше засідання районної мобільної робочої групи з перевірки роботи вантажного великовагового транспорту на окремих ділянках доріг місцевого значення Приморського району. Основним завданням мобільної робочої групи було визначено перевірку руху великовагового транспорту на автошляхах Болгарка-Новоолексіївка-Орлівка-Ботієве, Приморськ-Панфілівка, а також ділянці, прилеглій до мосту біля с. Орлівка. Також спеціалісті контролюючих органів повинні були визначитися з потенційно можливими місцями встановлення пересувного комплексу для здійснення габаритно-вагового контролю вантажівок.

В результаті роботи 4 вересня здійснено три перевірки вантажного автотранспорту на відрізках доріг с. Калинівка – с. Мануйлівка, с. Інзівка – с. Лозуватка, с. Інзівка – с. Новоолексіївка. Учасниками мобільної групи зафіксовано факт порушення вимог Закону України “Про автомобільний транспорт” в частині виконання перевезень пасажирів і вантажів на ділянці між селами Калинівка та Мануйлівка, на основі чого складено відповідний акт і виписано дві постанови про адміністративне правопорушення.

Інспектуючи маршрути вантажного транспорту, спеціалісти групи визначилися з кількома місцями можливого розташування пересувного вагового комплексу. Серед них – майданчик поблизу перехрестя доріг М-14 та Н/30/, майданчик біля перехрестя доріг Н/30/ та О081664, дорога М-14 біля с. Інзівка та Орлівка. Також було здійснено перевірку стану мосту поблизу с. Орлівка, який сьогодні вкрай потребує ремонту (пошкоджені огорожа і дорожнє полотно).

Проаналізувавши необхідність подальшого контролю пересування великовагових автотранспортів, членами мобільної робочої групи в якості орієнтовної дати наступного робочого виїзду визначено 3 жовтня поточного року. В рамках другого контрольного сегменту перевірок планується додаткове обстеження дорожнього полотна та початок роботи пересувного вагового майданчика. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International