Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Приморський район продовжує естафету реалізації інвестиційних проектів

Як зазначив перший заступник голови РДА О.В. Смирнов, нещодавній візит представників Європейського інвестиційного банку та ООН дав надзвичайно позитивну оцінку якості та темпу робіт, які зараз тривають на об’єкті “Приморська ЦРЛ. Розширення. Поліклініка на 300 відвідувачів”. На відміну від минулорічного візиту, закордонних інспекторів очікував зручно облаштований будівельний майданчик, перший і другий поверхи будівлі, підвальне приміщення, у яких триває внутрішнє оздоблення. Нова поліклініка разом з проектом утеплення фасаду та заміни вікон основної будівлі ЦРЛ, а також реконструкцією гуртожитку сімейного типу по вул. Морській є комплексним вирішенням питання поліпшення стану районної медицини. На це за програмою Європейського інвестиційного банку виділено майже 100 млн. грн., що становить практично річний районний бюджет. Варто зауважити, що до вартості проекту, крім власне будівельних робіт, включено придбання певних меблів і деякого медичного обладнання. Для повноцінного, безупинного процесу будівництва керівництву райдержадміністрації доводилося докладати певних зусиль на рівні столичних міністерств для вирішення питань документального характеру та продовжувати цю роботу по сьогоднішній день. Строком завершення всіх проектів Надзвичайної кредитної програми у Приморському районі визначено грудень 2020 року.

Щодо готовності одного з об’єктів – новітньої поліклініки, урочисте відкриття, якого відбудеться 25 вересня поточного року, слід зазначити, що Приморськ очікує приїзд поважних гостей. Серед них – представники ЄІБ, консул ЄС в Україні (або його заступник, в залежності від робочого графіку посадовця), можливо представник офісу Президента України, керівництво обласної та районної державних адміністрацій. До урочистих заходів, присвячених відкриттю поліклініки, впродовж якого очікується широка культурна програма, запрошуються усі бажаючі, адже реалізація проекту спрямована передусім на задоволення потреб населення району та міста.

Дві інші новобудови, які повинні підняти районну медицину на якісно новий рівень – амбулаторії у с. Болгарка та Інзівка, повільно, але стабільно тримають ритм будівництва, в залежності від об’єму коштів, які поступають з обласного бюджету. Замовником об’єктів виступає обласне Управління капітального будівництва, тому районна влада може лише моніторити ситуацію. Що з впевненістю й робиться, згідно графіку, розробленого керівництвом районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Спортивна зала Банівської ЗОШ, завершення будівництва якої чекають останні роки, також стабільно освоює кошти. Як підкреслює перший заступник голови РДА Олексій Смирнов, головне – планомірний контроль за виконанням робіт, розуміння необхідності проекту для розвитку місцевості та плідна співпраця підрядної організації із замовником будівництва.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International